Obchodní a dodací podmínky

 

Veškeré zboží je dodáváno firmou František Menzel, Linhartovy 71, 793 95 Město Albrechtice,

IČO: 14571480 DIČ: CZ6008071498

Ceny rostlin jsou uvedeny včetně DPH 15%.

Objednávky lze vytvořit/zarezervovat na našem e-shopu www.trvalkovezahradnictvi.cz již v průběhu zimního období. Jednotlivé objednávky vyřizujeme dle pořadí, ve kterém byly přijaty. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s obchodními a dodacími podmínkami a že s nimi souhlasí.

Rostliny začínáme odesílat v období od dubna/května do listopadu.

Před expedicí Vás budeme informovat o stavu objednaných rostlin.

Poštovné při odesílání do České republiky činí 242,- Kč/balík včetně DPH 21%. Rostliny zasíláme od pondělí do čtvrtku přepravní společností DPD s dodáním nejpozději do 2 pracovních dnů.
Balík obsahuje maximálně 24 ks rostlin. V případě většího množství jsme nuceni odeslat objednané rostliny v několika dalších balících. S tím však souvisí další poštovné 90,- Kč/balík.

Osobní odběr je možný po vytvoření internetové objednávky a předchozí domluvě na adrese firmy v Linhartovech.

Reklamace: v případě reklamace nás kontaktujte výhradně písemně na naší e-mailové adrese info@trvalkovezahradnictvi.cz. Dojde-li k úhynu rostlin do 2 dnů od doručení z důvodů prokazatelně způsobených dodavatelem, má zákazník nárok (po předložení dokladu o zaplacení) na náhradní rostliny nebo finanční vyrovnání. Při vracení částky si dovolujeme upozornit, že vracíme jen částku za reklamované zboží, nevracíme přepravné.

Provozovatel internetového obchodu – František Menzel www.trvalkovezahradnictvi.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne třetí straně.

Důležité rady po doručení: rostliny nevystavujte ihned přímému slunečnímu úpalu. Nejlepší je umístění do stínu-polostínu a výsadbu na slunečné stanoviště provést po cca 3 dnech. Zalévejte pouze pokud je kořenový bal sušší tak, aby nedošlo k přemokření substrátu.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info